Reklama

Zaproszenia

Radość Wiary - rekolekcje dla mam z małymi dziećmi

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Już po raz piąty Grupa Mam “Macierzanka” zaprasza na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się 28 lutego, 1 i 2 marca 2013 r. w Krakowie. W programie m.in.: nauczania wzbogacone o świadectwa mam, spowiedź św. podczas której będzie można bezpiecznie powierzyć swoje dziecko opiece oraz wspólne rozmowy o wierze przy herbacie.

W tym roku rekolekcje dla mam z małymi dziećmi organizowane przy Parafii św. Józefa w Krakowie - Podgórzu przebiegną pod hasłem “Radość Wiary”, a wygłosi je ks. Grzegorz Gruszecki, od lat związany z rodzinami, ojciec duchowny WSD w Krakowie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Temat rekolekcji nawiązuje do nauczania papieża Benedykta XVI. W perspektywie Roku Wiary organizatorki rekolekcji chcą wspólnie pochylić się nad źródłem radości płynącej z wiary i w ten sposób rozpocząć wielkopostny proces modlitwy i nawrócenia.

Podczas rekolekcji oprócz Eucharystii i nauczania w Kościele, nie zabraknie także tradycyjnego spotkania mam przy herbacie w auli Kamieniołomu Jana Pawła II, które będzie okazją do dzielenia się doświadczeniami wiary w codziennym życiu.

Rekolekcje celowo zakończą się w sobotnie przedpołudnie. To gest w stronę mam pracujących, które w godzinach porannych w tygodniu nie mogą sobie pozwolić na uczestnictwo w takim wydarzeniu - wyjaśnia Adriana Ciecierska-Cygan, liderka Macierzanki. Dodatkowo dla pozostałych mam jest to zachęta, by właśnie w sobotę pozostawić dzieci pod dobra opieką, i pozwolić sobie na chwilkę wytchnienia i osobistego spotkania z Jezusem.

Każda mama z dziećmi jest mile widziana! Organizatorki rekolekcji, jak co roku, przewidują możliwość nakarmienia i przewinięcia dziecka w ciepłym, przyjaznym miejscu, zarówno w Kościele jak i podczas sobotniego spotkania w Kamieniołomie JP II.

Szczegóły na macierzanka.org.pl

Reklama

Kontakt:
Adriana Ciecierska-Cygan
tel. 602 340 608

PROGRAM REKOLEKCJI


Temat: RADOŚĆ WIARY
Miejsce: Kościół św. Józefa w Krakowie Podgórzu
Termin: 28.02- 2.03. 2013 r., godz. 10.15


Głosi: Ks. Grzegorz Gruszecki:
• kapłan, który od 21 lat dzieli się radością swego powołania,
• od 5 lat pełni posługę ojca duchownego w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej
• duszpasterz rodzin, autor pracy pt. "Macierzyństwo w nauczaniu Jana Pawła II"


Śpiew: Mama Gospel http://www.7xgospel.com.pl/mama-gospel/

28 lutego, czwartek
10.15 wspólny śpiew
10.30 Msza św. z nauczaniem

1 marca, piątek
9.30 możliwość spowiedzi (podczas spowiedzi zapewniamy opiekę nad dziećmi)
10.15 wspólny śpiew
10.30 Msza św. z nauczaniem

2 marca, sobota


10.30 Msza św. z nauczaniem
Spotkanie przy herbacie w Kamieniołomie Jana Pawła II

Podziel się:

Oceń:

2013-02-18 10:40

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Katolicy szykują rewolucję w biznesie

Fundacja Wiara w Biznesie we współpracy z Polską Akademią Biznesu organizuje w maju i w czerwcu cykl bezpłatnych konferencji zatytułowanych Katolicka Rewolucja w Biznesie. Wydarzenia te odbędą się w 13 miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Białej Podlaskiej czy w Krakowie

Więcej ...

Od uzależnień do ewangelizacji. Świadectwo Krzysztofa Sowińskiego – misjonarza cyfrowego

2025-07-26 19:57

Archiwum prywatne Krzysztofa Sowińskiego

Krzysztof Sowiński należy do najpopularniejszych chrześcijańskich twórców internetowych w Polsce. Głosi Ewangelię, prowadzi popularne podcasty, śpiewa w chrześcijańskim zespole i inspiruje innych do powrotu do Pana Boga. „Kościół jest piękny, kochający, pełny życia” - mówi z przekonaniem, choć lata temu jego świat zdominowany był przez uzależnienia.

Więcej ...

LN siatkarek - trzecie miejsce Polek po zwycięstwie nad Japonią

2025-07-27 18:21

PAP

Polskie siatkarki wywalczyły brązowy medal Ligi Narodów w rozgrywanym w Łodzi turnieju finałowym. W meczu o trzecie miejsce pokonały Japonki 3:1 (25:15, 24:26, 25:16, 25:23) i po raz trzeci z rzędu w tych rozgrywkach staną na najniższym stopniu podium.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Siekiera w dłoni księdza - mordercy. Zgorszenie...

Kościół

Siekiera w dłoni księdza - mordercy. Zgorszenie...

Nowenna do św. Szarbela

Wiara

Nowenna do św. Szarbela

Damy z Bogiem radę (27 VII 2025)

Kościół

Damy z Bogiem radę (27 VII 2025)

Od uzależnień do ewangelizacji. Świadectwo Krzysztofa...

Kościół

Od uzależnień do ewangelizacji. Świadectwo Krzysztofa...

Rodzina zmarłego harcerza prosi media o uszanowanie...

Kościół

Rodzina zmarłego harcerza prosi media o uszanowanie...

Mazowieckie: Zarzut zabójstwa znajomego dla proboszcza z...

Wiadomości

Mazowieckie: Zarzut zabójstwa znajomego dla proboszcza z...

Komunikat dotyczący aktualnego statusu kanonicznego ks....

Kościół

Komunikat dotyczący aktualnego statusu kanonicznego ks....

Zmiany kapłanów 2025 r.

Kościół

Zmiany kapłanów 2025 r.

Nowenna do św. Krzysztofa

Wiara

Nowenna do św. Krzysztofa